Jak hrát online poker

Krok 1: Zjistěte svůj online poker

Online poker se hraje se standardním balíčkem 52 karet, obvykle bez karty Joker, ale používá se i několik her Jokerových karet.

Existuje celá řada variací pokeru, které lze nalézt v online kasinech, nicméně standardní typy pokerů jsou; Stud Poker a Draw. Pravidla pro tyto dva typy pokerů jsou velmi podobné.

Při hraní Stud Poker každý hráč obdrží od prodejce 5 karet, avšak v některých hrách může být hráč také rozdán 7 karet. Hráč se pak podívá na ruku, na kterou byly rozdány, a vloží žetony podle ruky. Hráč, který zaplatí nejvíce žetonů, vyhraje hru, pokud jiný hráč neodpovídá na provedenou sázku. V tomto případě hráči, kteří odešli ve hře, odkryjí karty a ten, který má nejlepší hand, vyhraje žetony.

Draw Poker je velmi podobný, každý hráč dostane 5 karet a začne sázka. Hráči, kteří zůstali ve hře, se mohou pokoušet zlepšit své ruce obchodováním až tří karet, aby získali tři nové karty. Hráč má povoleno obchodovat se všemi čtyřmi kartami, pokud má hráč eso.

Krok 2: Zjistěte si pravidla online pokeru

Ačkoli existuje řada variant v Pokeru, pokud porozumíte základním pravidlům, nebudete mít potíže s hraním jakékoli online pokerové hry. Potřebujete porozumět základům pokeru, jako je použitá terminologie. Zde jsou některé důležité termíny, které budete potřebovat vědět při hraní online pokeru.

Ante – Jedná se o první částku, která je uvedena před zahájením hry, všichni hráči ji musí dát, pokud chtějí mít karty, které jim byly rozdány.
Kontrola – Tato možnost není vždy k dispozici v pokerové hře, ale pokud je, hráč může získat další kolo zdarma, pokud se domnívá, že nemají dobrou ruku.
Zvýšení – To je, když hráč, který si myslí, že má dobrou ruku nebo chce, aby jiní hráči mysleli, že má dobrou ruku, zvyšuje sázku, kterou musí pokračovat v hraní.
Fold – To je, když hráč, který si nemyslí, že má dobrou ruku, nechce vsadit větší částku a položí své karty dolů. Tento hráč nevyhraje, nicméně neztratí žádné další žetony.
Bluff – To je strategie, kterou hráč používá, když nemá dobrou ruku, ale vsadil velké množství, aby vypadal, jako by měl dobrou ruku. Hráči by měli být varováni, že tato taktika vždy nefunguje.
Call – Když hráč vsadí, jiný hráč může říct “volat”, aby dal stejnou částku jako on a jít do dalšího kola.

Jak hrat poker

Krok 3: Zjistěte online pokerové ruce, které můžete vyhrát

Klikněte sem pro návrat na předchozí stránku, pokud jste něco zmeškali

Když hrajete Online Poker, je důležité vědět, které ruce můžete vyhrát. Níže je vysvětlení různých rukou nalezených v pokeru.

Pár: Jedná se o to, když má hráč dvě karty, které jsou stejné, například dva dva nebo dva eso.
Jeden pár: Jedná se o to, když má hráč dvě karty, které jsou stejné a tři nesouvisející karty.
Dvojice: Jedná se o to, když má hráč pár karet, například pár dvou nebo sedm.
Tři z nich: Toto platí tehdy, když má hráč tři karty, které jsou na stejné úrovni a 2 nesouvisející karty.
Čtyři druhy: Jedná se o to, když hráč má 4 stejné karty, příkladem toho bude mít čtyři esá nebo čtyři tři.
Rovné: Jedná se o to, když jsou karty v pořadí například 3, 4,5,6,7. Ace může být přehráváno vysoko nebo nízko.
Flush: Toto je situace, kdy jsou karty všech hráčů stejné, například všechny srdce nebo všechny piky.
Full House: Toto je, když má hráč dvě karty, které nejsou stejné, ale mají odpovídající pozice a tři karty, které jsou stejné.
Straight Flush: Jedná se o kombinaci přímky a flushu, například 2,3,4,5,6 všeho stejného obleku, řekněme například, že všechny tyto karty jsou piky.
Royal Flush: Toto je, když hráč má všechny 10 hodnotových karet, které následují, jako příklad by to bylo eso, král, královna, jack a 10 hodnotová karta, která jsou všechna srdce.

Krok 4: Více online pokerových hand očekávat

Přečtěte si další informace, které lze očekávat při hraní online pokeru.

Karta s rukama uvedenou na předchozí stránce jsou hlavní karty, které mohou hráči očekávat při hraní pokeru. Ale protože chceme být plně vybaven, pokračujeme v vysvětlení některých rukou, které můžete očekávat.

Pět nízká nebo Kolo: Jedná se o to, když má hráč sestupnou kartu jako 5,4,3, 2 a Eso.
Šest nízko: V tomto případě má hráč 5 neporovnaných karet, přičemž nejvyšší karta je 6.
Seven Low: V tomto případě má hráč 5 nepravidelných karet a 7 hlavních karet.
Osm nízkých: 5 bezkonkurenčních karet s horní kartou 8.
Nine Low: V tomto případě má hráč 5 nepravidelných karet, které nejsou stejného obleku, přičemž nejvyšší karta je 9.
Ten Low: V takovém případě má hráč celkem 5 různých karet s jiným oblekem a nejvyšší číslo je 10.
Badugi: Ruka, která má čtyři karty, které nejsou spárovány s různými obleky.
3-Card Hand: Toto je, když má hráč 3 nepravidelné karty s různými obleky se 4. odpovídající kartou. K dispozici jsou 3 karty, které nejsou spřaženy z různých obleků.
2-Card Hand: Když má hráč ruku s 2 bezkonkurenčními kartami změněných obleků, 2 párové nebo vhodné karty. Dvě nejmenší nepárové karty různých obleků hrají.
Jedna karta: Pokud má ruka pouze jednu kartu, kterou lze přehrát, přehraje se nejnižší karta.

Pravidla pokeru platí jak pro online poker, tak pro video poker, pravidla této hry jsou v podstatě stejná.